کتاب بروید باهم بسازید توصیه هی رهبر معظم انقلاب به زوج های جوان است که به کوشش محمدرضا حدادی گرد آوری شده.. (در واقع مجموعه162تایی از صحبت ها و نصایح حضرت ماه در خطبه های عقدی است که قرائت کردند..)
 کتابی بسیار خواندنی و مفید و لازم المطالعه برای زوج های جوان و بنظرم علی الخصوص جوونهای دم بخت می باشد..

خیلی گشتم که pdf این کتاب رو پیدا کنم اما مثل اینکه موجود نیست، اما مطمئن باشید خریدن این کتاب خالی از لطف نیست.. کتاب 80 صفحه میباشد و قیمتش هم بسیار پایین یعنی 1100 تومان است..

 

 

کتابی که پیش رو دارید، مجموعه­ای است از پندها و نصایح مقام معظم رهبری به زوجهای جوانی که توفیق یافته­اند پیوند زناشویی خود را به برکت نفس گرم ایشان شروع کنند و در آغاز زندگی خود، از سرچشمه حکمت آن عالم عارف بهره گیرند.

 

ایشان در مجالسی که به منظور جاری کردن خطبه عقد جوانان این مرز و بوم توسط ایشان برقرار می­شود، نصایحی را با زبانی ساده و صمیمی بیان می­کنند تا ره­توشه­ای برای نوعروس و تازه­داماد باشد در سفر زندگی.

 

در این سخنان، ایشان بعنوان پدری حکیم و باتجربه و عالمی فرزانه، از زندگی مشترک می­گوید و از فراز و نشیبهای آن؛ از ارزش عشق و واقعیت زندگی؛ از حقوق متقابل زوجین؛ از ضرورت سازش؛ و از تمام آنچه بعنوان نکات کلیدی یک زندگی زناشویی موفق باید همیشه در مقابل دیدگان زن و شوهر باشد.

 

در این کتاب، بیانات «آقا»، در خلال سالهای 71 الی 81، در قالب چهار کلام و هفت رهنمود طبقه­بندی شده است؛ کلامها، شامل بحثهای نظری در باب ازدواج، خانواده، و حقوق همسران است و رهنمودها، توصیه­های کاربردی و عملی ایشان را در بر دارد.

 

خواندن این کتاب را به همه جوانان توصیه می­کنیم؛ چه آنها که هنوز در پی شریک زندگی خویشند و چه آنان که زندگی مشترک خود را آغاز کرده­اند.

        لینـــــــــــــک دانلود کتاب مطلع عشق